פסטיבלים בעבודה בקנדה

קנדה שופעת באטרקציות תיירותיות, אתרי טבע שמחייבים בהם ביקור, קניוניים ענקיים לאוהבי הקניות, ערים סואנות המרכזות בתוכן מקומות נרגשים ועוד מגוון אטרקציות מרתקות. במהלך הביקור שלכם בקנדה גם עם למטרת עבודה וגם למטרת טיול תוכלו להשלים את החוויה בביקור מאחד הפסטיבלים בעבודה בקנדה. חלקם מוזרים ומיוחדים עד מאד. הקנדים אוהבים לחגוג ואתם מוזמנים לגוג יחד איתם.

אליפות העולם באבן נייר ומספריים-טורונטו אונטירו

אין ספק שכל ילד מכיר את המשחק הידוע והמוכר. הקנדים לקחו את זה צעד קדימה והקימו פסטיבל סביב המשחק הידוע בעבודה בטורונטו. אנשים מכל העולם מגיעים לשחק במשחק הילדות האהוב ולזכות בתואר "אלוף העולם באבן נייר ומספרים".

פסטיבל אלוויס-אונטריו

שיריו האהובים של אלביס היו פס הקול של מליוני אנשים מכל העולם. הקנדים החליטו לחגוג בפסטיבל שנתי שכולו סובב את המוזיקה האהובה של אלוויס. אנשים מכל העולם מגיעים, בקיץ, מחופשים לאלביס, שרים את שיריו, צופים בהופעות ועוד.

קאמרי אוטווה

פסטיבל הכי גדול בעולם למוזיקה קאמרית, הנערך בקיץ. מאות הופעות המתקיימות בכנסיות ואולמות. 250 אומנים המגיעים מכל העולם ואלפי מבקרים אשר נהנים ממוזיקה ייחודית ונעימה שמתקיימת בעבודה באוטווה.

פסטיבל האיגלו - מונטריאול

פסטיבל לאוהבי המוזיקה האלקטרונית. אלפי אנשים המתכנסים על מנת לשמוע די ג'ייז מכל העולם, בקור העז של עבודה במונטריאול. בנוסף למופעי מוזיקה מתקיימים בפסטיבל, תחרויות על טהרת הקרח וחניות המוכרות פריטים מיוחדים.

פסטיבל פוטין - מונטריאול

פסטיבל המקדש את המאכל הלאומי- הפוטין. דוכנים לממכר פוטין, תחרויות הקשורות למאכל והרבה מוזיקה טובה.

פסטיבל לחפצים מונפשים-קלגרי

פסטיבל חדשני ואומנותי המשלב סרטים (לא רק לילדים) עם חפצים שונים ומשונים. אחד מהפסטיבלים המרתקים והייחודים בעולם.

חגיגת האקורדיונים – אדמנטון

פסטיבל האקורדיונים מרכז ביחד נגני אקורדיון מהטובים בעולם, תחרויות נושאות פרסים, מופעים וסדנאות אקורדיון.
כאשר אתם מבקרים או עובדים בקנדה, תשריינו לכם זמן ללכת ולהשתתף באחד מהפסטיבלים הללו. אתם תזכו בחוויה שונה ומיוחדת שתשאיר אצלכם טעם נפלא כדי להכיר ולהתקרב לתרבות הקנדית המיוחדת .

Comments are closed.