עבודות בקנדה

קנדה אותה מדינה מופלאה שמלאה במגוון אוצרות טבע עוצרי נשימה, נימוס, אלגנטיות והליכות מעוררי פליאה, אנשים מקסימים, לבביים וחמים בתוך בועה קרה שמושלגת רוב ימות השנה. עבודה בקנדה היא חוויה יוצאת דופן, מאפשרת לרוב הצעירים הישראלים המגיעים אליה לחוות מנטליות אחרת ותרבות שונה וזה אם תשאלו אותי הקסם האמיתי של העבודה בקנדה.
כמובן שקנדה דומה מאוד לשכנתה ארה"ב, הכל גדול והכל נוצץ, אולמות קולנוע עם מסכי ענק ואפילו חנות לריהוט משרדי יכולה בקלות להשתרע על 4 קומות.

מידע על קנדה

קנדה הינה מדינה ענקית, שטח עצום, המדינה השנייה בגודל שטחה בעולם ואוכלוסייתה מונה סך הכל 34 מיליון תושבים. במונחים שלנו זה נשמע הרבה אבל זה כל כך מעט בהתחשב במרחבים האדירים של המדינה הזו. עבודות בקנדה בחלקה המזרחי שונה בתכלית מעבודה בקנדה בחלקה המערבי, למה? אם נעשה אנלוגיה מצומצמת יותר לארצנו הקטנטונת נגלה שאפילו פה יש הבדל מהותי בין התושבים בצפון הארץ לתושבים במרכז, אז על אחת כמה וכמה שמדובר במרחקים של אלפי קילומטרים.
אלה מכם שחושבים שעבודה בקנדה היא ברירת מחדל לעומת עבודה בארה"ב, שמדובר בשכנתה החיוורת של התפוח הגדול, טועה טעות מרה, גבולה הצפוני הפראי של קנדה וכור ההיתוך של העמים השונים יצרו מדינה מרהיבה באופיה ויופייה.

עבודה במערב קנדה

מערב קנדה הינו יעד טיול ללא תחרות, אין ספק שהנופים המשגעים של הרי הרוקיז, החי והצומח שקיים בכל פינה הופכים את האזור למערב פרוע שמקנה טיול של פעם בחיים.
עבודה במערב קנדה מתאימה בעיקר לחובבי הטבע מבניכם, לאלה שחולמים על סקי וסנאובורד ועל טיולים בשבילים מושלגים, תצפיות הרריות יוצאות דופן ובעלי חיים נדירים. עבודה בקנדה המערב "הפרוע" מתרכזת בעיקר בערים: אדמונטון, קלגרי וונקובר.

עבודה בונקובר

אחת הערים היפות ביותר בעולם מכונה בפי רבים "צפון הוליווד" וזאת בשל העובדה שכ-10% מסרטי הוליווד וסדרות טלוויזיה רבות מופקות שם, בעיקר בגלל הנופים. אז אם חלמתם לטוס לעבודה בארה"ב על מנת להיות כוכבי קולנוע, גם בעבודה בוונקובר תוכלו אולי לממש את החלום. לוונקובר סצנת מוזיקה חשובה מאד, חיי לילה מגוונים, הופעות חיות, ברים מעוצבים, פאבים מכל הסוגים, מסעדות משובחות ואנשים פשוט מקסימים.

עבודה באדמונטון

אדמונטון בירת מחוז אלברטה ידועה בכינויה כבירת הפסטיבלים של קנדה, עם תיירות משגשגת מאד בעיקר בגלל אתרי הסקי, הנופים המשגעים, מרכזי הבילוי וקולינריה. אבל הסיבה המרכזית מדוע עבודה באדמונטון הינה עיר כה תיירותית שהופכת את העבודה בקנדה בה למשתלמת באופן יוצא דופן היא בגלל האטרקציה המרכזית שבה, ווסט אדמונטון מול, קניון ענקי עם 2 בתי מלון, פארקי שעשועים בתוכו, קזינו, פארק מים, מאות מסעדות, פאבים, באולינג, מגרשי גולף ועוד מגוון מופרך מאד של פעילויות שמציפות את הקניון הגדול ביותר בצפון אמריקה ומהגדולים בעולם, מקום מושלם לישראלים שהגיעו לעבודה בקנדה בתחום המכירות.

עבודה בקלגרי

העיר קלגרי הינה הגדולה שבערי מחוז אלברטה. לעתים נדמה שהיא אפורה למדיי אבל מהר מאד אלה מכם שיגיעו לעבודה בקנדה בעיר הזו יגלו אגמים יפהפים, חיי תרבות עשירים, עשרות פסטיבלים מידיי שנה וסצנת מועדונים מדליקה.
עבודה בקנדה במערב תביא אתכם למדידת מעילי חורף ענקיים, מגפיים של ציידים וכל מיני פרטי לבוש חמים במיוחד שבחיים לא חלמתם ללבוש, ברור שלא בארץ ישראל, לכן חשוב לקחת בחשבון שבייחוד עבודה בקנדה בעיר קלגרי מלווה בטמפרטורות נמוכות במיוחד שיכולות להגיע בחורך ל-30 מעלות מתחת לאפס.