עבודה בקנדה לחיילים משוחררים

מקומות העבודה בקנדה הינם רבים מספור, כל אחד מכם מוזמן לקפוץ שנייה ל"גולגל" ולחפש במנוע החיפוש "עבודה בקנדה", לדעתי כמעט כול החיילים המשוחררים בודקים את האופציה ובצדק. חיילים משוחררים אחרי שנתיים או שלוש בצבא רק מחפשים את אופציות העבודה בקנדה או בכלל עבודה בחו"ל בכדי לנסות את מזלם ולהרוויח מספק כסף למטרה גדולה כמו טיול או לימודים. הכסף שחיילים משוחררים עושים בעבודה בקנדה הוא ממש לא אותו כסף שעושים בעבודה בארץ, לצערנו. אבל בואו נסתכל על הצד החיובי של הדבר: במקום לעבוד בארץ ולהרוויח פחות אפשר למצוא עבודה בקנדה, לטייל, ליהנות, לצבור חוויות ולהרוויח הרבה יותר!

איך מתחילים בחיפוש עבודות בקנדה?

אז כדי למצוא עבודה בקנדה, אבל לא סתם עבודה לא מעניינת או לא ריווחית אלא עבודה כזו ששווה את כול הדרך עד לקנדה, אפשר להתחיל בחיפוש פשוט באינטרנט. ללא ספק יעלו לכם אין סוף אפשרויות. הקהל העיקרי שדרוש לאופן העבודה בקנדה הוא חיילים משוחררים ולמה? כי לחיילים משוחררים יש מוטיבציה מטורפת לעבודות כל כך אינטנסיבית כמו שיש לקנדה להציע, צעירים אחרי צבא הם לרוב מלאי אנרגיות ושאפתנים, החיפוש העיקרי שלהם אחרי עבודות לחיילים משוחררים בקנדה הוא בעצם החיפוש העיקרי אחרי הכסף וזו בידוק הסיבה שזו עבודה שמתאימה מאוד לחיילים משוחררים.
השאירו את הפרטים שלכם באתרים של החברות שמציעות עבודה בקנדה והמתינו לשיחה מהמעסיק העתידי שלכם- כן, כן… זה עד כדי כך פשוט. מכאן והלאה עליכם לתאם פגישה עם מספר חברות ולהגיע לראיונות עבודה. תתכוננו לזה, זה עלול להיות טיפה מתיש אבל ככה מתחיל כל מסע.

עבודה בקנדה - איך תבחרו את החברה בשבילכם?

הפגישה הראשונה היא הפגישה שהופכת לעתים למודל להמשך הפגישות, יותר נכון לקרוא לזה תבנית. אומנם באתם לחפש עבודה בקנדה, קנדה היא ענקית ומקומות העבודה בקנדה לחיילים משוחררים הם באמת רבים ומגוונים, אבל הכול עומד להישמע לכם קצת דומה ולפעמים אפילו אותו הדבר וזה לא כי מדובר באותה חברה, אבל מדובר באותה עבודה. עבודה בקנדה במכירות המון שעות ביום - דירה לארבעה אנשים- שכר לפי אחוזים- החזרים לכרטיס הטיסה וכולי…
הנקודה היא לראות את ההבדל בין חברה שאיתה אתם נפגשים במשרד מסודר, מאורגן, עם תמונות מהדירות, של אנשים בעגלות, חברה שיכולה למסור לכם פייסבוק של אנשים שעובדים בקנדה, משהו שמרגיש ונראה אמין יותר לבין "חברה" או אדם פרטי שנפגש איתכם סתם בבית קפה ומדבר איתכם על עבודה בקנדה. לא להיות עד כדי כך נאיבים, הרבה אנשים לצערנו מנצלים את היותכם חיילים משוחררים שעדיין לא מבינים יותר מידי בשוק העבודה ובטח שלא בעבודה בקנדה או בכל מקום אחר שהוא לא בארץ.
חשוב לבחור חברה שנותנת לכם תחושת ביטחון ואוירה של בית.

עבודה בקנדה - אחרי הבחירה

אחרי שבחרתם בחברה חשוב מאוד לא לתת לחברות האחרות להמשיך ולדבר איתכם לגבי מגוון העבודות שיש בקנדה בפרט ובצפון אמריקה בכלל, אם בחרתם בחברה אחת חשוב מאוד שתלמדו להתנתק מכל החברות, להיפרד מהם באופן נעים ולהיצמד אל החברה שאיתה בחרתם ללכת ולעבוד בקנדה.
תשאלו את כול השאלות שרק צריך, תשננו את כול הפרטים, מה להביא, מה ללבוש, כמה שעות ביום, בקשו פייסבוקים של אנשים וחיילים משוחררים כמוכם שכבר התחילו לעבוד בקנדה או כאלה שכבר עבדו בחברה הזו בעבר כדי לקבל מידע אמין יותר, תרכשו כרטיס טיסה זול- כי זה הרי לא באמת משנה עם איזה חברה תטוסו!!! אתם באים לעבודה בקנדה! אתם באים להרוויח כסף ולא לבזבז, ממילא לחיילים משוחררים אין חשבון בנק נפוח, פשוט תגיעו ותתחילו בעבודה האמיתית.

עבודה בקנדה - העבודה עצמה!

אז אומנם הגעתם, זהו, אתם מתחילים בעבודה בקנדה, כבר לא בצבא, כבר לא בארץ נכנסתם לקטגוריה של "חיילים משוחררים שעובדים בחו"ל". אבל כאן שוב הכל מתחיל מחדש, מחכה לכם חודש ראשון קשה מאוד, העבודה בקנדה היא מאוד מאוד מאוד אינטנסיבית, אומנם בתור חיילים חלקכם עבד קשה אבל אין בכלל להשוות את זה לעבודה בקנדה. לא תמיד מוכרים, לא כול יום הוא הצלחה, והימים שבהם אתם עומדים 11 שעות חסרי מכירות ורווחים הם ימים מתסכלים! אבל חשוב מאוד לזכור! זה שמצאתם עבודה בקנדה זה לא אומר שבכניסה למדינה אתם מקבלים "מענק מתנה לחיילים משוחררים" זה אומר שבאתם לעבוד קשה ולהשקיע כדי להרוויח סכום גדול בזמן קצר. תתנו הכול מעצמכם שחלילה לא תחזרו בתחושת פספוס והחמצה.
העבודה בקנדה היא עבודה קשה אבל ללא ספק עבודה מתגמלת מכל הבחינות.

יש מגוון סוגים של עבודות שטובות לצעירים אחרי צבא בקנדה ובין היתר:

  • עבודה בעגלות - מכירות בקניונים של מוצרים שונים כמו למשל מוצרי ים המלח. זה לא רק הכסף שתרוויחו בעבודה עצמה אלא גם הניסיון שתצברו במכירה לאנשים ולימוד שיטות מכירה. בעתיד זה יעזור לכם להיות אנשי מכירות מיומנים ומצליחים
  • עבודה כמנעולנים - תחום שהישראלים נכנסו אליו חזק
  • עבודה במכירת ציורי שמן
  • אם יש לכם רישיון למשאית אז עבודה כנהגי משאיות תהיה טובה לכם

Comments are closed.