עבודה בטורנטו

העיר טורנטו היא היעד האטרקטיבי ביותר לעבודה קנדה. בגלל שהעיר כל כך מפורסמת רבים נוטים לחשוב שהיא עיר הבירה של קנדה כאשר למעשה בירתה היא אוטווה. מי שחושב שעבודה בקנדה היא בררת מחדל עבור מי שלא הצליח להוציא ויזה לארה"ב טועה ובגדול. כדאי שתדעו כי מדובר באחת המדינות עם כלכלה חזקה ויציבה מאד, עם מטבע חזק שבימים אלו ערכו עולה. טורנטו היא המנוע הכלכלי והחברתי של קנדה והיא עיר המהווה כור היתוך לעשרות תרבויות מכל העולם רוסים, הודים, אמריקאים, אירופאים, פקיסטנים ועוד…

עבודה בקנדה - קצת על טורנטו

טורונטו הנה העיר הגדולה ביותר בקנדה וחיים בה למעלה מ-8 מליון תושבים, מתוכם אחוז המהגרים גבוה במיוחד. העבודה בטורונטו היא חוויה של שילוב בין אלגנטיות אירופאית לבין תרבות צריכה אמריקאית. במהלך השנה העיר פעילה מאד ומתקיימים בה שלל פסטיבלים, מרוצי מכוניות וסוסים, מצעדי גאווה ועוד מגוון אירועים ססגוניים במיוחד שהופכים את החוויה של העבודה בקנדה לשווה ביותר.
ההתניידות בעיר עדיפה בתחבורה ציבורית הרבה יותר מאשר בתחבורה פרטית כיוון שהתנועה בעיר הומה ופקוקה רוב שעות היום.

עבודה בקנדה - אז מה עושים בימי חופש

1. מגדל ה - CN – מבנה עצום, גבוה פי שניים ממגדל אייפל, ייתן לכם תצפית מרהיבה על העיר כולה.
2."הקזה לומה" - טירה מסוגננת המוקפת בגנים מהודרים. קחו סיור פסטורלי במקום על מנת להרגיע לחצים ומתחים מיותרים הנצברים בעבודה בחו"ל.
3.רחוב יונגה- רחוב זה הוא הרחוב הארוך ביותר בעולם וגם אם הוא לא כל כך מעניין חייבים לעשות "וי" אז אל תפספסו הליכה לאורכו.
4.נמל טורנטו - אזור שוקק חיים שמתפקד כמרכז הבילויים התוסס ביותר של טורנטו.
5.הרובע האיטלקי - רובע זה שנוהגים לקרוא לו "איטליה הקטנה" הינו שדרה קסומה שנדמה כי נלקחת ישירות מרומא והועתקה לטורנטו. מסעדות איטלקיות, אווירה מיוחדת וחנויות מדליקות. שווה ביקור.
6.מפלי הניאגרה - לא ממש משנה אם הגעתם לטורנטו לביקור של יומיים או כדי לעבוד בעגלות בקניונים של קנדה של שנתיים במפלי הניאגרה אתם חייבים להיות. ללא ספק אחד מפלאי הטבע המרשימים ביותר בעולם. חוויה עוצמתית שחובה לעבור בין אם ברגל, בספינה או מסוק.
7.גלריית האומנות של אונטריו - אם אתם בקטע של אומנות, טורנטו היא ללא ספק העיר עבורכם. קיימות עשרות גלריות ומוזיאונים רבים. אחת הגלריות הידועות באזור ששופצה לא מזמן הנה גלריית האומנות של אונטריו שסוחפת אליה מאות מבקרים מדיי יום.
8.שכונת דיסטילרי - אזור יפיפה בטורנטו שפשוט אסור לפספס. רובע שופע בארכיטקטורה ויקטוריאנית, עם שפע בוטיקים ססגוניים, ירידי אופנה, מזון ואומנות ואווירה מיוחדת כמו של אירופה רק בקנדה.

Comments are closed.