עבודה באדמונטון

אז נכון זו קנדה ואם יתפסו אתכם שם ההגירה אז מקסימום לא תוכלו להיכנס לגבולות המדינה חמש שנים, ביג דיל, אבל אם יש לכם אופציה קטנטונת, כן לעבוד חוקי בלי לחצים מיותרים ועוגמת נפש מבאסת לא עדיף??? עבודה באדמונטון, עבודה חוקית לכל דבר ועניין, שווה לקרוא…

עבודה באדמונטון - קצת על המקום

אדמונטון היא בירת חבל אלברטה בקנדה. בעיר חיים כמיליון תושבים והיא ידועה בעולם בכינוייה "עיר הפסטיבלים של קנדה". העבודה באדמונטון מתפתחת מאד כיוון שהעיר בונה את עצמה בעיקר על תיירות. אינספור בתי מלון, מבחר עצום של מסעדות, פסטיבלים בינלאומיים המביאים לעיר המוני מבקרים מכל העולם, מוזאונים פרוסים בכל רחבי העיר, מופעי רחוב, חיי לילה סוערים ומרכזי קניות מטורפים. האקלים בעיר הוא ברוב ימות השנה קייצי וכיוון שמזג האוויר הוא חורפי בשאר קנדה אדמונטון נחשבת לאחת מערי התיירות הגדולות בקנדה בשל מזגה הנעים והחם, אבל החורף לא פסח על אדמונטון וגם אתרי סקי ומסלולי טיול חורפיים הינם שוקקים בחודשי השנה הקרים.

עבודה באדמונטון - West Edmonton Mall

מרכז הקניות הגדול ביותר בעולם, פנינת האטרקציות של קנדה בכלל ואדמונטון בפרט. מרכז זה משתרע על למעלה מ- 400 אלף מטר רבועים והוא כולל 870 חנויות, מלון ובו 355 חדרים, פארק שעשועים, פארק מים, אתר החלקה לקרח, תאטראות, בתי קולנוע, מסעדות קזינו, דולפינריום, ומגרש מיני גולף, תגידו לי מי צריך יותר מזה??!?! העבודה באדמונטון בתחום המכירות עבור ישראלים מן הסתם מתרכזת בעיר בקניון המפואר הזה שהוא לא בדיוק קניון במונחים המוכרים לנו הוא יותר עיר קטנה בתוך עיר גדולה.

עבודה באדמונטון - חברת "סי ספא"

חברת "סי ספא" עובדת מזה 7 שנים בתחום העגלות בארה"ב,אירופה ובשלוש שנים האחרונות באדמונטון קנדה. החברה מאמינה בראש ובראשונה שעל מנת להיות מוכרים חייתיים חייבים להיות בני אדם עם נשמה רחבה. הסביבה המשפחתית האווירה החמה, סביבה מקצועית, הכשרה והדרכה בליווי צמוד הופכים את העובדה באדמונטון לריווחית ביותר. מובן שברגע שתנחתו, יאספו אתכם משדה התעופה לדירה מרוהטת ומאובזרת ברמות הגבוהות ביותר. שכר הדירה עומד על 300 דולר בחודש והוא כולל הכל.
החברה כאמור חוקית ובעלת רשיון עסק ומספקת לעובדיה ויזת LMO ויזה יקרה שהחברה משקיעה בעובדיה הרציניים ביותר. הויזה מאפשרת שהייה חוקית ועבודה חוקית לתקופה של עד שנתיים. העבודה באדמונטון מחייבת רצינות, תיאבון לכסף, ורצון ללמוד.
האחוזים בחברה נעים בין 25%-30% ובנוסף בונוסים אישיים, התאמה לכל מוכר ויכולתיו.
העבודה בעגלות בקנדה לא קלה בכלל, המרחק מהבית, הגעגועים למשפחה, שעות העבודה הארוכות, האכזבות הקטנות הקשורות למכירות לא מקלים על השהייה בארץ זרה אבל יחד עם זאת אנו מבטיחים לכם שסביבת העבודה שלכם תספק לכם את כל הכלים הדרושים עבורכם על מנת להתמודד עם הקשיים בהם תיתקלו.

עבודה באדמונטון - קצת מעבר…

עבודה בעגלות היא חוויה מעצימה בפני עצמה, פיתוח מיומנויות אישיות, התמודדות עם מצבי לחץ, תחרותיות בונה, שאיפה להשגיות, לימוד שפה, רכישת כלים לחיים עצמאיים ובוגרים, התמודדות עם הצדדים היפים וקצת מכוערים של תחום המכירות והשיווק, העצמת הביטחון העצמי והיכולת לדבר מול קהל, לשכנע אנשים וללמוד על שפת הגוף שלהם. העבודה בקנדה היא למעשה בית ספר מקוצר לחיים שניתן להנות בו, ללמוד ממנו והכי חשוב לעשות בו ימבה כסף, אז שיהיה בהצלחה….

Comments are closed.