למה לטוס לעבודה בקנדה?

יש כל כך הרבה עבודות בחו"ל בימינו, באמת, כמעט בכל חור על הגלובוס עומד לו ישראלי עם חיוך מרוח על הפנים ומנסה למכור איזה קרם לזקנה שעוברת לידו. צעירים חסרי ניסיון שרוצים לטוס לעבודה בחו"ל בדרך כלל מאד מבולבלים, יום אחד הם רוצים עבודה בארה"ב כי אמרו להם ששם עושים הכי הרבה כסף, יום אחר בא להם עבודה באוסטרליה כי חברה של בן דוד של סבא של דודה שלהם אמרה להם ששם הכי כיף, לפעמים יש גם איזשהי הנפצה כמו עבודה בתאילנד או דרום אפריקה רק כדי להרגיש מיוחדים. אבל אנחנו אומרים עזבו אותם מיוחד, עזבו אתכם כיף, ועזבו אתכם ויזה, אנחנו מציעים לכם לשלב הכל ביחד רק בלי הויזה המעיקה ולטוס לעבודה בקנדה- המקום הכי חם בעבודות בחו"ל.

עבודה בקנדה - אין צורך באישור כניסה

אז כמו שכבר נאמר על מנת כדי להיכנס לקנדה כל שנדרש מכם זה דרכון בתוקף ותו לא. אין צורך בחפירות בירוקרטיות, מילוי של מיליון מסמכים וראיונות בשגרירות. כל שצריך זה את עצמכם, כרטיס טיסה שנע בין 800 ל-1,200 דולר וכמובן דרכון. יחד עם זאת אין העובדה שלא צריך אשרת כניסה מעידה על כך שהעבודה בקנדה היא חוקית, ממש לא, מה שכן בניגוד להרבה ארצות אחרות בעולם הסיכוי שלכם להיתפס בקנדה הוא נמוך יותר מפאת העבודה שהרשויות הקנדיות מאד מעודדות הגירה עקב שטחה העצום והבלתי מנוצל של המדינה. הבאת עובדים זרים לעבודה בקנדה למעשה ממנפת את כלכלת המדינה ותורמת רבות לרווחת הציבור.

עבודה בקנדה - מדינה זו לשונית

קנדה היא מדינה דו לשונית ו-50% מהתושבים בה דוברים אנגלית והחצי השני דוברים צרפתית, זה היתרון הגדול בעבודה בקנדה לדוברי צרפתית. עובדה זו מאפשרת למוכר הישראלי גם ללמוד שפה חדשה ובנוסף למכור בשפה שנוח לו. לא מעט בתי ספר תיכוניים בארץ מציעים מגמת צרפתית ולכן רבים מהישראלים מוצאים אלטרנטיבה זו עדיפה להם מאשר לדבר באנגלית. נוסיף על כך את העבודה שרבע מהעם הישראלי הם מרוקאים שסבתא שלהם זימרה להם בילדות בצרפתית לפני שהם הלכו לישון.

עבודה בקנדה - החזרי מס

החזרי מס הינם צירופי מילים שמועלים לא נשמע בארץ ישראל ועוד מטעם המדינה מבלי שדרשת אותם. בקנדה ההתייחסות לעובד שמגיע לעבודה בקנדה או לתייר שמגיע לבקר במדינה היא שונה לחלוטין. פחות לסחוט יותר להיות הוגנים. אם הנכם תושבי קנדה ואתם חושבים לטוס לעבודות בקנדה תשמרו כל קבלה, על כל שטות שקניתם בין אם היא עלתה 30דולר או 300 דולר, אתם תקבלו החזר מס מיידי ביציאה חזרה לארץ.

עבודה בקנדה - כסף

אולי הסיבה הכי רלוונטית ומשמעותית איתה נסיים מאמר זה, מאני, מאני, מאני. אומרים שהעולם סובב סביב כסף, והאמת שצודקים. אתם לא טסים לעבודה בקנדה בגלל מפלי הניאגרה היפים, או הצרפתית שמתגלגלת על הלשון. לא בגלל חיי הלילה המשוגעים וגם לא בגלל השופינג המטורף שתחזרו איתו לארץ. אתם טסים לעבודות בקנדה בגלל הפוטנציאל הכלכלי שיש במדינה הזו. הכלכלה היציבה של קנדה הינה אחת הכלכלות החזקות ביורת בעולם. עם דולר שמשתווה לדולר האמריקאי אבל לא יורד כל שבוע בעוד כמה שקלים.

Comments are closed.