חיי הלילה בעבודה בקנדה

אתם עובדים כל היום על העגלות בקניונים בקנדה, נמצאים תחת לחץ מתמיד, אין דבר שיכול להיות יותר משחרר מאשר בילוי לילה במועדון פרוע או בבר שמח. למרות שקנדה נתפסת כמדינה המלאה באוצרות טבע ואטרקציות לכל המשפחה, קנדה עשירה גם בחיי לילה פרועים ומסיבות מטורפות שישחררו כל לחץ ומתח שאספתם במהלך יום העבודה שלכם.

טורונטו

טורונטו היא עיר מובילה בסצנת המועדונים. כל התקליטנים בעלי שם בעולם מגיעים אליה ונפתחים בעיר מקומות חדשים כפטריות אחרי הגשם. אם חשוב לכם להיות מעודכנים בסצנת המועדונים העולמית לא תוכלו לפסוח על ביקור במועדון בעבודה בטורונטו.
Club 107-8
שלוש רחבות, שלושה סגנונות מוזיקליים שונים ובר מהיר וזול, זה מה שהופך את המועדון למוקד עלייה לרגל עבור צעירי טורונטו. זה המקום המושלם עבורכם כדי לשכוח את מעמסות היום יום וליהנות מבילוי זול ומהנה.
Level
עיצוב המועדון מסגיר את הסטייל שלו מרגע הכניסה, המועדון מעוצב כעיר תחתית אפלה אשר מכניסה את המבלים בו לאווירה המסתורית והאפלה מהרגע הראשון. במועדון מנגנים מוזיקת האוס ומגיעים אליו תקליטנים מהשורה הראשונה. המקום מחולק לרחבה מרכזית איזור VIP ומרפסת.

מונטריאול

במונטריאול תוכלו למצוא, אחרי יום עבודה בעגלות בקנדה, כל מועדון בכל סגנון שתרצו ממועדוני קריוקי ועד מועדוני האוס. המסיבות ממשיכות עד אור הבוקר ובמטיחות ערב פרוע ומשחרר.
Newtown
מקצה הרגאיי עושה לכם את זה? נושמים היפ הופ ? זה המקום עבורכם. המועדון משמיע מוזיקה משתנה אבל נותן מקום של כבוד למקצב האפריקאי. השילוב של האווירה הניו יורקית עם העיצוב האירופאי והנוף הקנדי, מאפשר למועדון הזה להיות ברמה אחת מעל כולם.
Club La Boo
המועדון הזה בעבודה במונטריאול מאפשר לכם להיות בארבע מסיבות שונות באותו הערב ובאותו הכרטיס. במועדון ארבעה חדרים בצבעים שונים שבכל ערב ובכל חדר מתנגנת מוזיקה שונה, עם תאורה שונה ואווירה שונה. קלאב לה בו מנפץ את המיתוס "תפסת מרובה לא תפסת", בלבו דוגלים ב"כמה שיותר, יותר טוב".

קלגרי

קלגרי נתפסת כעיר משעממת ואפורה אשר המטרה העיקרית לבאים אליה היא עבודה בקנדה. אנחנו כבר יודעים שחיי הלילה הטובים ביותר נמצאים בדיוק בסוג הערים האלה אשר מצריכה קצת מאמץ כדי להגיע אליהם. אבל ברגע שתגיעו אליהם לא תוכלו להפסיק.
Back Alley
המועדון הנחשב ביותר בקלגרי וגם הגדול ביותר. המועדון פועל ארבעה ימים בשבוע וכל ערב מציע מסיבה מסוג אחר. הדבר המייחד את המועדון הוא שהכניסה למקום היא בחינם מלבד ההופעות החיות אשר מתקיימות בו.
Marquee room
בקנדה לא אוהבים ללכת רחוק, הקנדים מעדיפים סגנון בילוי בו הכל מתרכז במקום אחד. המועדון הזה מרכז בתוכו, רחבת ריקודים בר באווירה רגועה יותר ושולחנות משחק כמו כדורגל וסנוקר כדי להעביר ערב נעים בבילוי משותף עם חברים .

Comments are closed.