ויזת עבודה בקנדה

מתכננים נסיעה לקנדה, לשם טיול בקנדה או עבודה בקנדה? כדי שתקראו את המאמר הבא כדי שתדעו כיצד להתכונן.
למרבה הנוחות קנדה אינה דורשת ויזת עבודה בקנדה ממטיילים ישראלים. כל מה שתצטרכו לעשות על מנת לטייל בקנדה זה למלא טופס קצר שלמעשה מהווה עבורכם את אישור הכניסה לקנדה, הטופס נקרא eta. יכול להיות שתדרשו בבדיקות רפואיות אם אתם מתכננים להישאר בקנדה למעלה מחצי שנה .
בכניסה לקנדה אתם תישאלו מספר שאלות קצרות אשר מטרתן הוא להראות את מצבכם הכלכלי ומטרות הביקור שלשמו הגעתם לקנדה. במקרה והנציג הקנדי ירגיש שאתם משקרים לו או נותנים מידע חסר, ביכולתו לא להכניס אתכם לקנדה. יש אפשרות שגם תדרשו להפקיד פיקדון אשר יוחזר לכם ביציאה מהמדינה .עבודה בקנדה

אם אתם מתכננים לעבוד בקנדה , התהליך הוא קצת שונה. לעומת טיול בקנדה, כאשר אתם מעוניינים בעבודה בקנדה אתם נדרשים כן להוציא ויזת עבודה לקנדה. זמן הוויזה תלוי באופי העבודה , במעסיק ובסכום שאתם עתידים להרוויח. יש אפשרו לשנות את מועד הוויזה ולהאריך אותה, אך בכל מקרה היא לא תעלה על ארבע שנים.
כדי להוציא ויזת עבודה לקנדה, אתם צריכים להצטייד בתעודת יושר מן המשטרה המראה שאין לכם עבר פלילי, תדפיסי חשבון בנק כדי שאתם יכולים להתקיים בקנדה גם ללא המשכורת המיוחלת והתחייבות בכתב האומרת כי אתם מתחייבים לעזוב את קנדה ברגע שנגמרת לכם הוויזה.
קנדה היא ידידה מאד טובה של מדינת ישראל ומקדמת בברכה את המגיעים לקנדה לטיול, עבודה או לימודים. יש אנשים אשר אינם מעוניינים לעבור את התהליך הביורוקרטי של הוצאת וויזה. אנחנו לא ממליצים לעבוד בשום מקום בעולם ללא וויזה חוקית המאפשרת לכם לעבוד ולהרוויח כסף בראש שקט.

Comments are closed.