אמצעי התקשורת בעבודה בקנדה

כאשר אנחנו בוחרים לנסוע לעבוד או לטייל במקום מרוחק כמו קנדה חשוב לקחת בחשבון את אמצעי התקשורת שלנו עם הארץ. לפעמים הדבר היחידי שאנחנו צריכים , זה לשמוע קול מוכר, מילה טובה ולהפיג את הגעגועים למשפחה ולחברים. לכן ריכזנו עבורכם במאמר זה את אמצעי התקשורת בעבודה בקנדה שהם היעלים ביותר עבורכם כדי להקפיד על קשר רציף עם מי שחשוב לכם באמת .

תקשורת סלולרית בקנדה

כאשר אנחנו נוסעים לחו"ל לשם עבודה, לימודים או טיול, הפלאפון שברשותנו אוטומטית עובר לתדר של המקום בו אנחנו נמצאים. התדר בקנדה שונה מאשר התדר בארץ וצריך לבדוק דרך החברה הסלולרית שלנו עם מכשיר הטלפון שברשותנו תומך בתדר הזה. בנוסף חשוב לוודא שגם יש לנו מטען מתאים. הנדידה בין הרשתות היא מאד יקרה, אתם משלמים גם לרשת הקנדית וגם לרשת הישראלי שדרכה התבצעה הנדידה לכן חשוב לבחור באופציות אחרות אשר יוזילו עבורכם את עליות התקשורת עם הארץ.
האופציה הכי טובה עבור מי שמעוניין לשמור על קשר רציף עם הארץ היא לרכוש כרטיס sim מקומי ולהחליף את הכרטיס במכשיר עצמו. רכישה של כרטיס sim מאפשרת לכם לדבר עם מי שתבחרו בעליות מקומיות כמו תושבי קבע בקנדה . את כרטיס הsim ניתן לרכוש בכל קיוסק, תחנת רכב או אוטובוס. הוא זמין , נוח וזול לשימוש.
יש אופציה נוספת והיא לרכוש מכשיר סלולארי בקנדה ולהצטרף לאחד מהמסלולים המוצעים.
האפשרות הראשונה היא לרכוש כרטיס טוקמן נטען ולשלם לפי כמות השיחות שאתם מבצעים, אופציה כזאת היא נוחה , לא דורשת התחייבות אבל יקרה יותר. האופציות הנוספות משתנות בין החברות השונות.

כרטיסי חיוג

בכרטיסי החיוג ניתן להשתמש בכל טלפון ולשלוט בהוצאות שלכם בקלות. את הכרטיס ניתן לקנות בסופרמרקטים , קיוסקים ובכל חנות נוחות שתפגשו בדרככם. חשוב להקשיב להוראות ההפעלה של הכרטיס ולוודא לפני הקנייה שהוא אכן מתאים לחיוג לישראל .

טלפון קווי

טלפון קווי יכול להיות פתרון נהדר עבור מי שהגיע לקנדה לשהות ארוכה יותר כמו עבודה בקנדה, או לימודים. התקנת טלפון קווי מאפשרת לכם שיחות מקומיות בחינם ושיחות לונג דיסטנס מוזלות בהרבה מאשר שימוש בטלפונים סלולריים או כרטיסי חיוג. חשוב לבחור את החברה המתאימה ביותר עבורכם, חברה אשר לא מבקשת התחייבות וחברה אשר מוכנה לקחת דמי פיקדון ולא בהכרח תשלום בכרטיס אשראי.
לסיכום, לא משנה מה תבחרו הכי חשוב שמחכים לכם בארץ אנשים שדואגים לכם, אוהבים אתכם ומתגעגעים ושיחת טלפון מכם יכולה לשנות את עולמם, להאיר להם יומם. אז תשמרו על קשר...

אינטרנט

אפשר כמובן להתחבר תמיד דרך רשתות האינטרנט בעזרת קניית סים מקומי או לחיבור WIFI פנוי ודרכם לעשות שיחות.

Comments are closed.